NGOMA MPYA : WISE ONE – KIDOGO

wise cover

Msanii chipukizi wa muziki wa Bongo Fleva anayekuja kwa kasi mwenye maskani yake mkoani Dodoma, Wise One ameachia ngoma yake mpya inayokwenda kwa jina la Kidogo ambayo imefanywa katika Studio za Dreamz Records chini ya Producer Sailas. Isikilize na kuidownload hapo chini.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s