NEW TRACK : JOH MAKINI – NAJIONA MIMI (I SEE ME)

Joh Makini - Najiona Mimi(I See me)Mabegani msalaba wa ndoto,mtoto wa maghetto,ziwe kweli zisiishie kisongo,segerea na keko hayo ni maishari yanayopatikana katika ngoma mpya ya mwanafamilia wa Weusi, Joh Makini,  inayokwenda kwa jina la ”Najiona Mimi” ikiwa imepikwa na producer Nahreal. Isikileze Hapo Chini

5 thoughts on “NEW TRACK : JOH MAKINI – NAJIONA MIMI (I SEE ME)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s